REPRODUKTOR BEOPLAY M5 2 - BLACK

WGSPBEOM5B63844
5705260063844

Nový produkt

Nádherný reproduktor se zabudovaným zesilovačem třídy D. Bluetooth 4.0, vstup pro MP3 přehrávač a mobilní zařízení, WiFi + LAN
Podpora Google Chromecast, Apple AirPlay či Multiroom. může fungovat samostatně nebo jej lze propojit s dalšími reproduktory v několika místnostech. Podporuje totiž funkci Chromecast a Beolink Multiroom, díky kterým dostanete zvuk do libovolné místnosti. Beoplay M5 podporuje také bezdrátovou technologii Bluetooth 4.0 či Apple AirPlay. Možností, jak přehrát vaši oblíbenou hudbu, budete mít nepřeberné množství a každý uživatel si tak bude moci vybrat dle svého. Tento model reproduktoru lze bez problémů spárovat s modely Beoplay A6 a A9, které také patří do této jedinečné designové řady.

Více informací

15 197 Kč s DPH

Více informacíBeoplay M5
Je výkonný reproduktor, který může fungovat samostatně nebo jej lze propojit s dalšími reproduktory v několika místnostech. Podporuje totiž funkci 
Chromecast a Beolink Multiroom, díky kterým dostanete zvuk do libovolné místnosti. Beoplay M5 podporuje také bezdrátovou technologii Bluetooth 4.0 či Apple AirPlay. Možností, jak přehrát vaši oblíbenou hudbu, budete mít nepřeberné množství a každý uživatel si tak bude moci vybrat dle svého. Tento model reproduktoru lze bez problémů spárovat s modely Beoplay A6 a A9, které také patří do této jedinečné designové řady.

Klíčové vlastnosti

  • Zabudované zesilovače třídy D
  • Bluetooth 4.0, vstup pro MP3 přehrávač a mobilní zařízení
  • WiFi + LAN
  • Podpora Google Chromecast, Apple AirPlay či Multiroom
  • Nádherné provedení

Zvuk od Bang & Olufsen
Reproduktor disponuje True360 zvukem, kterým vám umožní vychutnat si stejně dobrý zvuk bez ohledu na to, kde je reproduktor umístěn. Jak je to možné? Skrývá v sobě totiž 5" basový, 1,5" midrange reproduktor a trojici výškových reproduktorů. Na vývoji této kombinace se podílela společnost Bang & Olufsen.
Nezbytnou součástí je také mobilní aplikace, kterou stáhnete a nainstalujete do svého mobilního telefonu či tabletu. Díky ní si snadno nastavíte parametry zvuku tak, aby byl co nejkvalitnější. V aplikaci tak můžete např. optimalizovat nastavení zvuku dle polohy reproduktoru, poté již nezáleží, jestli jej máte umístěný v rohu, ve volném prostoru nebo u zdi – výsledný zvuk bude vždy dokonalý.

Moderní a funkční provedení
Beoplay M5 zaujme na první pohled svým nádherným designem z dílny návrhářky Cecilie Manz. Horní stranu zaujímá hliníkový kotouč a tělo reproduktoru je potaženo tkaninou z dílny renomovaného dánského výrobce textilu Kvadrat. Snadno tak splyne s jakýmkoliv interiérem, aniž by narušoval atmosféru, ale jen do té doby, než začne přehrávat hudbu. Hliníkový kotouč na horní straně je krásný na pohled, příjemný a dotek, ale také vysoce funkční – 
reaguje na dotyky prstů a díky tomu můžete nejen ovládat hlasitost, ale také pozastavovat hudbu či párovat mobilní zařízení.
 

xxx, iii