DJI OSMO 2 - STABILIZÁTOR MOBILU

WGDJOSMO2B62312
6958265162312

Nový produkt

Ruční stabilizátor mobilního telefonu, který umožňuje natáčení dokonale stabilních video snímků a pořizování perfektních fotografií po dobu až 15 hodin. Stabilizátor je kompatibilní s aplikací DJI GO.
Pohyby jsou bez rozmazání. Akční záběry bez otřesů a chvění, včetně perfektního videa i za pohybu. Díky vyspělým technologiím navrženým speciálně ke stabilizaci bez ohledu na pohyb vám DJI OSMO MOBILE 2 pomáhá zaznamenat videa a fotografie jako nikdy předtím. Změňte svůj mobilní telefon na dokonale stabilizovanou kameru, nebo fotoaparát. DJI OSMO MOBILE 2 vám pomáhá tvořit s větší svobodou než kdy jindy a své zážitky můžete okamžitě sdílet se svými přáteli.
Osmo Mobile 2 je ruční stabilizátor kamery chytrého telefonu pro vypravěče, kterým může být každý z nás. Ať už je vaše vášeň jakákoliv, kdekoliv na světě a kdykoliv se cítíte inspirováni, můžete takový okamžik zachytit filmovými pohyby s neuvěřitelnou lehkostí. Lehká konstrukce, inteligentní funkce a baterie s dlouhou výdrží, Osmo Mobile 2 vám umožní sdílet svůj příběh.

Více informací

3 977 Kč s DPH

Více informací

xxx, iii