XIAOMI MI HOME SECURITY CAMERA 360° 1080P Zobrazit větší

XIAOMI MI HOME SECURITY CAMERA 360° 1080P

WGHSCAMXIA04789
6934177704789

Nový produkt

Dvojitá motorová hlavice umožňuje otočení fotoaparátu a zachycení úplného 360 ° horizontálního pohledu a vertikálního zobrazení 96 °. Fotoaparát je odolný proti nárazům. Tichý motor umožňuje hladkou a tichou rotaci.

Více informací

1 177 Kč s DPH

Více informací

Plné barvy i při slabém osvětlení:

Nová technologie světla vám umožňuje vidět plnou barevnou paletu i v pozdějších hodinách, aniž byste se vrátili k infračervenému osvětlení, které může poskytnout pouze černobílý obraz.

Nové a lepší noční vidění:

Objektiv se světelností f2.1 umožňuje větší příjem světla, zatímco infračervený iluminátor s osvětlením 940nm zvyšuje viditelnost. Prohlížení ve tmě je nyní snazší.

Kvalita obrazu s vysokým rozlišením 1080p:

Mi fotoaparát 360° má dokonalou kvalitu obrazu. S 2,0 megapixely, rozlišením 1080p a širokým dynamickým rozsahem jsou jasné a podrobné i vzdálené pozadí.

 

Pokročilá technologie kódování videa:

Tato zcela nová technologie kódování videa umožňuje plynulejší streamování a snižuje šířku pásma bez kompromisů v detailech. Kódování H.265 dokáže zachovat stejný počet pixelů a bitovou rychlost při použití poloviny ukládání kódování H.264.

Výstraha AI detekce pohybu:

Díky integraci technologií hlubokého učení a zaměřené optimalizaci algoritmů a síťového softwaru je fotoaparát schopen přesně určit, kdy vás upozorní a informuje vás i na telefonu.

Funkce talkback (2cestný zvuk):

Bez ohledu na to, kde jste, můžete vždy s rodinou mluvit pomocí fotoaparátu.

 

Pohodlně ukládejte videa:

Podporuje síťové připojení (NAS). Síťová zařízení nebo směrovače se schopnostmi ukládání dat lze použít k ukládání souborů, které jsou zálohovány z karet SD, do úložných zařízení NAS.

Zobrazte zaznamenaná videa na smartphonu nebo tabletu s rychlostí přehrávání až 16x:

Sledujte svůj domov odkudkoli a rychlé nahrávání videa dopředu rychlostí 2x / 4x / 16x. Ukládejte video pomocí microSD a síťových zařízení (NAS).

xxx, iii