PRODEJNA POWERBANK XIAOMI MI 2S QC 3.0 10000MAH - BLACK Zobrazit větší

POWERBANK XIAOMI MI 2S QC 3.0 10000MAH - BLACK

WG10BPOWXI01115
6934177701115

Nový produkt

Často cestujete a potřebujete být stále v dosahu? Pak je pro vás powerbanka, která udrží vaše zařízení vždy v pohotovosti, zaručeně nepostradatelným příslušenstvím. Skvělým zdrojem energie je záložní nabíječka Xiaomi Power Bank S2. Jedná se o druhou generaci skvělých powerbank Xiaomi - ponechala si veškeré skvělé vlastnosti a navíc přidala i podporu rychlonabíjení. Navíc tak akorát velká do kabelky nebo kapsy a dobře se s ní manipuluje.

Více informací

577 Kč s DPH

Více informací

To nejlepší pro vás
Sama se přizpůsobí – jednotlivé parametry nabíjení jsou automaticky přizpůsobeny na základě připojeného zařízení.
Široká kompatibilita – nabíjejte, ať máte telefon či tablet. Můžete připojit jakékoliv zařízení, které lze nabíjet klasickou nabíječkou i některé spotřebiče s velmi malým odběrem.
Nebudete potřebovat návod – čtyři diody, dva konektory a jedno tlačítko. Jednodušší už to být ani nemůže.


Až 93% konverzní poměr
Jistě, dosáhnout 100% efektivity, při nabíjení a vybíjení, se ještě nikomu nepodařilo, ale Xiaomi už je velmi blízko. Díky optimalizaci nabíjecího a vybíjecího procesu dosahuje Xiaomi Powerbank konverzního poměru mezi nabitím a vybitím až 93%.


Klíčové vlastnosti
Záložní nabíječka Xiaomi, se skvělou kapacitou 10000 mAh a Quick charge 3.0. Pro pohodlné nabíjení mobilních telefonů, tabletů a dalších zařízení. Elegantní celokovové tělo. Kompatibilní i s některými spotřebiči s velmi malým odběrem. Devět ochranných vrstev pro maximální bezpečí. AŽ 93% konverzní poměr.

xxx, iii