HODINKY FITBIT VERSA 3 - BLACK

WGHOFIVE3B39813
811138039813

Nový produkt

Chytré hodinky, které přináší motivaci na zápěstí.

Více informací

6 377 Kč s DPH

Více informací

Hlavní vlastnosti:
Vestavěná GPS
24/7 snímání srdečního tepu
Minuty v aktivní zóně
Analýza spánku a Sleep Score
Česká lokalizace
Výdrž na baterii 6+ dní s rychlým nabíjením

Vestavěná GPS
Nechte telefon doma a monitorujte své tempo a uraženou vzdálenost při běhu, jízdě na kole apod. pomocí zabudované GPS – poté si můžete prohlédnout mapu intenzity svého cvičení v aplikaci Fitbit.

Monitoring srdečního tepu 24/7
Maximalizujte efektivitu svého cvičení díky sledování rozpětí tepové frekvence a fází spánku a lépe odhadněte spálené kalorie díky vylepšené technologii Fitbitu pro sledování srdečního tepu PurePulse 2.0.

Minuty v aktivní zóně
Funkce - Minuty v aktivní zóně využívá vaši klidovou tepovou frekvenci pro měření namáhavosti cvičení a oznámí vám zvýšení intenzity, abyste mohli ze svého cvičení získat co nejvíce.

Monitorování spánku a spánkové skóre
Sledujte, jak dlouho se nacházíte ve fázích lehkého, hlubokého a REM spánku. Navíc obdržíte spánkové skóre, díky kterému získáte údaje o kvalitě svého spánku každou noc.

Fitbit s českou lokalizací
Chytré hodinky a aplikace Fitbit jsou nyní dostupné v češtině. Čeština je dostupná pro iOS i Android, musíte pouze zvolit češtinu jako jazyk vašeho telefonu. 

Více než šestidenní výdrž baterie a funkce rychlého nabíjení
Získejte více než šestidenní výdrž baterie na plné nabití a pomocí funkce rychlého nabíjení nabijte dostatek energie na jeden den používání za pouhých 12 minut.

Získejte individuální tipy a nechte se inspirovat
Používejte své zařízení Fitbit každý den a získejte tak rychlý přístup k informacím o vašem zdraví, aktivitě a spánku. Připojte se ke komunitě Fitbit a získejte motivaci. Účastněte se sociálních výzev, získejte podrobné tipy a sledujte svůj pokrok, to vše na jednom místě.