HODINKY FITBIT SENSE - CARBON/GRAPHITE STAINLESS STEEL

WGHOFISECG36980
811138036980

Nový produkt

Chytré hodinky, které pomáhají zvládat stres a sledují srdeční aktivitu.
Nalaď se na své tělo s nástroji pro srdeční zdraví, zvládání stresu, sledování teploty kůže a dalšími.

Více informací

9 177 Kč s DPH

Více informací

Hlavní vlastnosti:
Sledování stresu a EDA senzor
Senzor pro měření tělesné teploty
Notifikace srdečního zdraví
Vestavěná GPS
Nástroje pro lepší spánek
Prémiový design
Česká lokalizace

Detekce EDA (elektrodermální aktivity) a zvládání stresu
Aplikace EDA Scan pro Sense na vašem zápěstí slouží ke zjištění elektrodermální aktivity, která může značit reakci vašeho těla na stres a umožní vám jej lépe sledovat a zvládat.

Snímač teploty pokožky na zápěstí
Sense každou noc zaznamenává teplotu vaší pokožky a ukazuje vám odchylky od vašich základních hodnot, díky čemuž můžete sledovat vývoj teploty v průběhu času.

Upozornění na vysoký či nízký srdeční tep
Klidový srdeční tep je klíčovým ukazatelem zdravím, proto vás Sense bude informovat, pokud bude váš tep abnormálně vysoký či nízký.

Vestavěná GPS
Nechte telefon doma a monitorujte své tempo a uraženou vzdálenost při běhu, jízdě na kole apod. pomocí zabudované GPS – poté si můžete prohlédnout mapu intenzity svého cvičení v aplikaci Fitbit.

Prémiový design
Sofistikované a skvěle padnoucí hodinky z nerezové oceli s vylepšeným páskem s tzv. Infinity designem. Díky mechanismu pro rychlé uvolnění je navíc změna vzhledu hračka.

Nástroje pro lepší spánek
Vypěstujte si lepší návyky před spaním – od zobrazení aktuálního spánkového skóre po jeho zvyšování pomocí užitečných rad, fází spánku a režimu spánku.

Získejte z Fitbitu co nejvíce s předplatným Fitbit Premium
Proměňte údaje zobrazované vašimi chytrými hodinkami v individuální tipy určené jen vám. Pokročilé nástroje pro monitorování spánku, výzev, her a obsahu týkající se všímavosti vám pomohou vybudovat si lepší návyky a vést zdravější život.

Fitbit s českou lokalizací
Chytré hodinky a aplikace Fitbit jsou nyní dostupné v češtině.  Čeština je dostupná pro iOS i Android, musíte pouze zvolit češtinu jako jazyk vašeho telefonu. 

Získejte individuální tipy a nechte se inspirovat
Používejte své zařízení Fitbit každý den a získejte tak rychlý přístup k informacím o vašem zdraví, aktivitě a spánku. Připojte se ke komunitě Fitbit a získejte motivaci. Účastněte se sociálních výzev, získejte podrobné tipy a sledujte svůj pokrok, to vše na jednom místě.

Postupujte svým vlastním tempem
Sense po celý den monitoruje vaši aktivitu, jako jsou kroky, uražená vzdálenost, aktivní minuty a spálené kalorie, aby vám tak ukázal, jak se během každé části svého dne blížíte ke splnění svých cílů.

Lepší noc přinese lepší den
Zjistěte, co můžete změnit, abyste zlepšili kvalitu svého spánku a využijte užitečné nástroje jako je osobní kontrolní seznam činností před spaním, uklidňující zvukové nahrávky pro relaxaci a další.

Jezte lépe, ciťte se lépe
Využívejte aplikaci Fitbit naplno tak, že budete zaznamenávat svá jídla a porovnávat počet přijatých a spálených kalorií během plnění svých cílů.

Buďte klidní ve dne v noci
Relaxujte a uvolněte se díky knihovně uspávajících zvuků a řízených meditací cílených na snížení stresu, klidný spánek, body positivity a více od Fitbit a Ten Percent Happier.