CHYTRÝ NÁRAMEK SAMSUNG GALAXY FIT2 - BLACK

WGHOSAFI2B40893
8806090740893

Nový produkt

Chytrý náramek s voděodolností IP68 zaujme 1,1" AMOLED displejem i dlouhou výdrží .

Více informací

1 477 Kč s DPH

Více informací

Automaticky detekuje a monitoruje různé aktivity a zobrazuje nejrůznější údaje typu spálených kalorií, tepové frekvence, ušlé/uběhlé vzdálenosti apod. Kromě toho monitoruje spánek. Je odolný v rámci standardů IP68 a 5ATM. Z hlediska pamětí operuje náramek s 2MB RAM a 32MB úložištěm.

- stylový fitness náramek nabitý funkcemi pro aktivní životní styl
- kompaktní, lehký a voděodolný do 5 ATM
- dotykový plnobarevný AMOLED displej
- výdrž baterie až 21 dní

Luxusní design
Moderní stylový náramek se hodí ke každému vašemu outfitu. Univerzální zařízení je vhodné pro muže i ženy, hodí se do posilovny i do práce. Jeho dominantou je velký 1,1" AMOLED displej, který snadno ovládáte dotykem.

Lepší viditelnost displeje
Vysoký jas displeje vám umožní sledovat měřené hodnoty v průběhu celého dne i na přímém slunečním světle. Najdete zde informace o počtu kroků, spálených kaloriích, vzdálenosti i srdečním tepu.

Komfort a styl
Náramek nepůsobí nijak rušivě. Má jemný řemínek, který nedráždí vaši pokožku a je vyroben v moderním tenkém provedení, jež se hodí pro každou příležitost.

Stvořen pro plavce
Krytí IP68 a voděodolnost do pěti atmosfér vám s náramkem umožní také plavat nebo se sprchovat. Můžete se s ním potopit až do hloubky 50 metrů, aniž by mu hrozilo riziko poškození.

Neúnavný společník
Dobíjecí baterie vám umožní nosit náramek téměř celý měsíc, aniž byste ho museli sundat z ruky a připojit k nabíječce. Stačí ho (v závislosti na způsobu používání) dobíjet pouze jednou za pětadvacet dní, a to pomocí dodávaného kabelu.

Automatické sledování aktivity
Vyberte si z nabídky pěti sportovních režimů, pomocí kterých vám náramek změří výkon v posilovně i mimo ni ještě přesněji. V nabídce najdete běh, chůzi, dynamické cvičení, eliptický trenažér a veslovací trenažer.

Udrží vaše ruce čisté
Hygienické návyky a jejich dodržování je nezanedbatelnou součástí zdravého životního stylu. Náramek vám v pravidelných intervalech připomene nutnost mytí rukou a pomůže vám udržet si zdraví.

Monitorování spánku
Přístroj nespí ani v noci. Zatímco odpočíváte, měří kvalitu vašeho spánku a výsledky zobrazí v aplikaci v chytrém telefonu. Každý den proto budete vědět, zda si v noci vaše tělo důkladně odpočinulo a zda je připraveno na další velké dobrodružství.

OS: Free RTOS
Úhlopříčka [palce]: 1.1” AMOLED (450 nits), 3D Curved Glass
Paměť: 2 MB + 32 MB

Rozměry: 46.59 x 18.6 x 11.13 mm (126 x 294, 291ppi)
Hmotnost: 24 g

Senzory: Photo plethysmography, Accelerometer, Gyro

PUI: 1 Front Touch Key

Baterie: 159 mAh