NINEBOT SEGWAY KICKSCOOTER MAX G30 - ELEKTRICKÁ KOLOBĚŽKA

WGNG30MSEG56521
8719324556521

Nový produkt

Nový Ninebot KickScooter MAX G30 vyvinutý společností Segway je stvořen pro pohodlnou jízdu na velké vzdálenosti. S elektrokoloběžkou KickScooter MAX nebudete řešit nabíjení, je vybavena extrémně výkonnou baterií s dojezdem 65 km. Disponuje také vestavěnou rychlonabíječkou o nabíjecím výkonu 3A a k tomu má sekundární konektor, ke kterému můžete připojit externí nabíječku s výkonem až 5A. KickScooter MAX G30 nabízí ohromný dojezd, se kterým si vystačíte prakticky kdekoliv.

Více informací

21 977 Kč s DPH

Více informací

Kromě toho si díky bezdušové pneumatice o průměru 10 palců zajistíte příjemný komfort jízdy a díky vícevrstvému plášti s vrstvou speciálního „želé“ naprosto minimalizujete nebezpečí defektu.

Mezi další vylepšení modelu Ninebot MAX G30 jednoznačně patří výrazné zvýšení výkonu díky zbrusu novému bezkontaktnímu elektromotoru, díky kterému si budete moci užít více svobody a pohodlí. Nyní zdoláte až 20° stoupání bez odrážení. Díky pokročilé rekuperaci navíc nedochází k plýtvání energií, ale k jejímu uchování a přenosu zpět do baterií pokaždé, když brzdíte či jedete z kopce. Tento ekologický systém využití energie je šetrný k životnímu prostředí a prodlužuje dojezd koloběžky. Inteligentní systém správy baterií zase pečlivě sleduje výkon článků a optimalizuje jejich využití.