Zobrazit větší

SLUCHÁTKA APPLE AIRPODS MAX - SPACE GRAY

WGSLAIRMAG44968
194252244968

Nový produkt

Dokonalé skloubení působivého hi-fi zvuku a kouzelných vlastností AirPodů pro vrcholný poslechový zážitek.

Více informací

16 477 Kč s DPH

Více informací

Revoluční sluchátka s HiFi zvukem: Apple AirPods Max
Nové sluchátka společnosti Apple slibují doslova revoluční hudební zážitek. Vrcholný zvuk v HiFi kvalitě přinesou nové AirPods Max díky vysoce věrné reprodukci tónů spolu s pečlivě vyladěným aktivním potlačováním hluku.
Kvalitativně vysoký hudební zážitek zaručuje speciální budič, který ve sluchátkách vytváří zvuk s naprosto minimálním zkreslením, a to v celém slyšitelném frekvenčním rozsahu. Odměnou jsou mohutné basy, přesné středy i věrné a čistě provedené výšky s dokonale průzračným podáním.

Hlavní přednosti:
- sluchátka přes uši s hi-fi zvukem
 - aktivní potlačování hluku s režimem propustnosti
- prostorový zvuk jako v kině
- úchvatný design
- snadné nastavení, detekce nasazení a hladké přepínání mezi zařízeními
- až 20 hodin poslechu hudby, sledování filmů nebo vyřizování hovorů
- pohodlné nošení

Poradí si s okolním hlukem
Vnější hluk umí často spolehlivě zničit kvalitní poslech. Aby se jeho negativním účinkům předešlo, jsou AirPody Max vybaveny celkem šesti mikrofony, které snímají venkovní scenérii a dalšími dvěma, které jsou namířené dovnitř.

Právě ty analyzují, co posluchač právě vnímá. Mikrofony s technologií formování paprsku izolují při hovorech hlas, který je díky tomu slyšet čistě i ve větru.

K dispozici je také tlačítko hlukového filtru. Tím se lze přepnout do režimu "propustnosti", ve kterém zvuky z okolí mohou pronikat až k posluchači. To se hodí například na letišti, kdy uslyšíte lokální hlášení o odletech a příletech letadel, či v bistru s rychlým občerstvením...

Bez zkreslení
Budič s dvojitým prstencem neodymových magnetů využívá ověřeného designu, který dávno nasadily sloupové reproduktory z vyšší třídy. Daří se proto ostraňovat značnou část harmonického zkreslení v celém slyšitelném frekvenčním rozsahu. I při nejvyšší hlasitosti si tak můžete užívat velmi čistě podaného zvuku.

S výkonným hardwarem
V obou náušnících se nachází výkonný čip Apple H1, který spolu s moderní softwarovou výbavou a vysoké výpočetní síle  nabídne perfektní hudební zážitek. Výpočetní audio pomocí deseti audio jader každého čipu blokuje okolní hluk a přizpůsobuje zvuk podle usazení náušníků. Filmové scény tak působí, jako by se odehrávaly přímo kolem vás.

Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy zaručuje při sledování filmů a seriálů poslech jako v kině. S pomocí vestavěných gyroskopů a akcelerometrů totiž AirPods Max vyhodnocují spolu s iPhonem nebo iPadem i ty nejjemnější pohyby hlavy, aby byl zvuk správně orientovaný vůči zařízení.

Sluchátka nabídnou rovněž možnost adaptivního ekvalizéru - ten přizpůsobuje zvuk podle dolehnutí náušníků. Mikrofony namířené dovnitř zaznamenávají, co přesně slyšíte. A sluchátka podle toho upravují frekvence přehrávané hudby, aby byl zážitek konzistentní a každý tón vyzněl věrně.

Pouzdro s promyšlenou funkcí
Jakmile AirPods Max vložíte do měkkého pouzdra Smart Case, automaticky se přepnou do vysoce úsporného režimu pro zachování maximální dosavadní kapacity baterie.

Baterie stačí k....
až 20 hodin poslechu na jedno nabití při zapnutém aktivním potlačování hluku nebo režimu propustnosti okolních zvuků
až 20 hodin přehrávání filmů na jedno nabití se zapnutým prostorovým zvukem
až 20 hodin hovorů na jedno nabití
Sluchátka se za 5 minut nabijí zhruba na 1,5 hodiny poslechu. Nabíjení probíhá s pomocí konektoru Lightning.

Klíčové vlastnosti
- špičková sluchátka přes uši s prostorovým zvukem
- vysoce věrný HiFi zvuk
- audio technologie: Dynamický budič Apple / aktivní potlačování hluku / režim propustnosti / adaptivní ekvalizace / prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy (funguje po připojení ke kompatibilnímu zařízení Apple
- snímače: Optický snímač (v obou sluchátkách) / snímač pozice (v obou sluchátkách) / snímač rozpoznání pouzdra (v obou sluchátkách) / akcelerometr (v obou sluchátkách) / akcelerometr a gyroskop (levé sluchátko)
- osm mikrofonů pro aktivní potlačování hluku
- tři mikrofony na snímání hlasu (dva sdílené s aktivním potlačováním hluku a jeden samostatný)
- ovládání přes korunku (Digital Crown) a tlačítko filtru okolního hluku
- baterie pro až 20 hodin poslechu na jedno nabití při zapnutém aktivním potlačování hluku nebo režimu propustnosti okolních zvuků
- připojení přes Bluetooth 5.0
- v balení je kromě sluchátek obal Smart Case a USB‑C kabel s konektorem Lightning