XIAOMI MI ROBOT VACUUM - MOP - ROBOTICKÝ VYSAVAČ

WGXIAVAMOW13361
6934177713361

Nový produkt

Vyzkoušejte šikovného pomocníka v podobě robotického vysavače Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C a vysávání nebo vytírání budete vykonávat zásadně v leže na pohovce. V prostoru se orientuje navigačním systémem vSLAM, snadno se ovládá přes aplikaci či hlasové asistenty a úklid naplánujete třeba na dobu, když nejste doma.

Více informací

6 977 Kč s DPH

Více informací

U vás se vyzná
Pomocí visuálního systému dvojice kamer, pokročilého algoritmu vSLAM a čtyřjádrového procesoru robot automaticky mapuje a aktualizuje půdorys uklízené plochy s až 30 000 vytvořenými body za sekundu. Dvojice gyroskopů a 7 infračervených senzorů potom doplňuje informace o plánovaném směru pohybu. Dále také kontroluje své okolí množstvím dalších senzorů, takže se nemusíte bát ani pádu ze schodů a možný je díky tomu i úklid prachu na skříních. Nahoru mu pomůžete, zbytek zvládne sám. Přejede až 20 mm překážky a díky 8,2 cm vysokému tělu se dostane i pod nábytek.

Vytře i vysaje
Díky přídavnému kontejneru je robot schopný úklidu širokého spektra podlahových ploch. Sací síla bezkartáčového elektromotoru dosahuje v maximu až 2 500 Pa a jako bonus je díky zmíněné konstrukci také tišší. Speciálně tvarované široké ústí sacího otvoru spolu s se systémem odpružení maximalizuje efektivitu a pohlcování prachových částic v co nejmenší vzdálenosti od podlahy. Při režimu vytírání čerpá vodu z 200ml nádržky a příkladně s ní hospodaří. Inovovaný inteligentní systém rozpoznává povrchy a na každý typ dávkuje příměrné množství vody – efektivnější úklid a lepší výsledek bez kapek na podlaze.

 
Chytrý uvnitř
Veškerá nastavení a možnosti ovládání máte pohotově k dispozici v doprovodné aplikaci Xiaomi. Poslouchá i hlasové asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. Nemusíte hledat externí ovladač a veškeré aktualizace s updaty jsou zajištěny. Úklid lze plánovat na dobu vaší nepřítomnosti, případě můžete proces spustit i na dálku. Mezi smart vychytávky patří také podpora virtuálních zdí či paměť úklidu. Pokud dojde k vybití baterie na úroveň 15%, robot se zaparkuje do nabíjecího doku. Při úrovni nabití baterie na 80% se poté vrací na míso činu a úklid dokončí.

Specifikace
Technologie plánování cesty: vSLAM
Dvojice optických senzorů – až 30 000 bodů vizualizace za vteřinu
7 infračervených senzorů vzdálenosti
Baterie: 14,4 V /2400 mAh (Jmenovitá kapacita)
Pokrytí plochy až 120 m2
Sací síla: 2500 Pa
4 režimy intenzity sání
Objem prachové nádoby: 600 ml
Automatické dobíjení a pokračování v úklidu
Podpora virtuálních zdí a zakázaných zón
Uklízecí módy: Vysávání, vysávání a vytírání
Aktualizace robota skrze aplikaci
Ovládání aplikací: Ano
Hlasový asistent: Google Assistant, Alexa
Rozměry: 353 x 350 x 81,5 mm
Hmotnost: 3,6 kg
Příslušenství:
Hlavní kartáč
Boční kartáč
600 ml nádoba na odpad
200 ml vodní nádrž